Աշխատաժամանակ 25.11- 29.11

Երկուշաբթի 25.11

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյա դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Տիեզերք նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա, մաթեմատկական խաղ-1 ; խնդիրներ լուցկու հատիկներով

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35- «Ճանապարհորդություն դեպի լուսին» ֆր. ժող. հեքիաթ խաղ բառակազմություն

Երեքշաբթի, 26.11

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյան դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Բանավոր մաթեմատիկա

10:10-10:55- Տիեզերք նախագիծ ընթերցում ենք՝ ինչո՞ւ է իրար հերթափոխում ձմեռը, գարունը, ամառը, աշունը

11:00-11:45- Հեծանվավարություն

11:50-12:35- Աշնանային կոլաժի պատրաստում

12:35-12:55- ընդմիջում

12:55-13:35-Ուրախ օտար լեզու

Read More »

Աշխատաժամանակ 18.11- 22.11

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյա դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Տիեզերք նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35-Խնկոյանական օրեր. նախագիծ

Երեքշաբթի, 19.11

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյան դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Բանավոր մաթեմատիկա

10:10-10:55- Տիեզերք նախագիծ

11:00-11:45- Հեծանվավարություն

Read More »

Աշխատաժամանակ 28.10- 01.11

Հոկտեմբեր 28, երկուշաբթի

09:00-09։30՝ ընդհանուր պարապմունք Արևմտյան դպրոցում, կրթահամալիրի տոնի պատրաստություն

09։30-10:00՝ միջավայրի բարեկարգման աշխատանքներ

10:00- 12:00՝ Մուտքի ճամբար

12:00- 12:30՝ առցանց աշխատանք «Ուսումնական աշուն» նախագծի շուրջ

12:30-13։00՝ ընդմիջում դպրոցում

13։00-14։00՝ աշխատանք մասնագիտական-նախագծային խմբի պարապմունք

14։00-14։30՝ ընդհանուր պարապմունք Մարմարյա սրահում

Read More »

Աշխատաժամանակ 21.10-25.10

Երկուշաբթի 21.10

Նկարը և տիկնիկը՝ Էմիլի Ներսիսյանի

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյա դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմուն

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Տիեզերք նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35-Խնկոյանական օրեր. նախագիծ

Read More »

Աշխատակարգ 07.10 – 11.10

Երկուշաբթի 07.10

Նկարը՝ Արփի Փիրումյանի

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյա դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմուն

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Տիեզերք նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35-Խնկոյանական օրեր. նախագիծ

Read More »

Աշխատակարգ 30.09 – 04.10

Երկուշաբթի, 30.09

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյան դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Իմացումի հրճվանք մայրենի «Ես» նախագիծ ամփոփում

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35- Բարձունքի հաղթահարում. նախագիծ ամփոփում բլոգներում

Read More »

Աշխատակարգ 23.09-27.09

Երկուշաբթի, 23.09

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյան դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Իմացումի հրճվանք մայրենի «Ես» նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35- Բարձունքի հաղթահարում. նախագիծ

Read More »

Աշխատակարգ 16.09-20.09

Երկուշաբթի,16.09

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյան դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Իմացումի հրճվանք մայրենի «Ես» նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35-power point ծրագրի ուսուցումRead More »

Աշխատակարգ 09.09-13.09

Երկուշաբթի,09.09

08:30-09:00- Սովորողների դիմավորում, քայլք դեպի Արևմտյան դպրոց

09:00-09:20- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:20-10:05- Ուրախ օտար լեզու

10:10-10:55- Իմացումի հրճվանք մայրենի «Ես» նախագիծ

11:00-11:45- Ընտրությամբ գործունեություն

11:50-12:35- Բանավոր մաթեմատիկա

12:35-12:55- ընդմիջում

12:00-13:35-ԲլոգուսուցումRead More »